Ogłoszenia wszystkich kategorii za FREE - Inzertos.pl, Inzertos.cz, Inzertos.sk.

submitsubmit
submit

Króliki

 Od:  Do:  Kč Wybierz
VYHLEDAT submit
product

Prodej

Prodej mladých samecku.Jedinecne kusy.Nevahejte a kontaktujte.Certici skáčou jak divy.Chybi jim samičky!!!!

Plzeňský kraj Na mocy porozumienia

20.02.2024 293x

product

prodám kvalitní králíky plemene Ččp

Prodám králíky České černopesíkaté .Složím nepříbuzné páry 1,1 nebo kmeny 1,2.Část oceněna .Pište SMS , na tel. číslo : 605 045 256.

Olomoucký kraj Na mocy porozumienia

22.12.2023 7614x

product

Prodám zakrslé králíčky - beránky

st. 6 týdnů, zvyklé venku, cena za kus 250 Kč, os. odběr v Týně nad Vlt. Mohu poslat další fotky vámi vybraného králíčka.

Jihočeský kraj 0 Kč

20.11.2023 671x

product

Prodám zakrslé králíčky-beránky

st. 6 týdnů, zvyklé venku, cena za kus 250 Kč, os. odběr v Týně nad Vlt.

Jihočeský kraj 250 Kč

20.11.2023 792x

product

Králíci po odstavení

Prodám mladé králíky: kříženci Vídeňského šedého a Albína s bílou srstí Cena 300 Kč za kus.

Plzeňský kraj 300 Kč

26.10.2023 1197x

toped

Top product

Příspěvek na vydání dětské knihy Nezbedný ŇUF

Jmenuji se Eliška Chlumská a jsem ilustrátor dětské knihy Nezbedný Ňuf, autorkou je Michaela Bohomolová, učitelka cizích jazyků, pro kterou jsou děti velkou inspirací a tak se jim rozhodla napsat knížku. Kniha vypráví o neposedném pejskovi, který neposlouchá svoji paničku, vyvádí všelijaké lumpárny a nejraději se honí za holuby. Jednoho dne dostává medailon, který je kozelný a splní Ňufovi jakékoliv přání. Ňuf si přeje být někde jinde, někde, kde nemusí nikoho poslouchat a může být volný a během vteřiny je Ňuf pryč! Tak Ňuf začne cestovat po celém světě. Ocitá se na různých místech jiných zemí, kde zažívá různá dobrodružství, ale i úskalí. Setkává se s různými lidmi, zvířaty a kulturami daných zemí. Postupem, ale začne zjišťovat, že se mu stýská po domově a po své paničce a snaží se pochopit co znamená láska ke svému člověku. Tuto knihu si oblíbí nejen děti, ale také dospělí, který jim budou číst. Níže zasílám odkaz na stránky, kde se můžete přidat k přispívání na vydání této knihy. Příspěvky jsou ve formě různých odměn- nejen, že podpoříte dobrou věc, ale zárověň si i knihu předobjednáte. Můžete pořídít pouze knihu nebo knihu s věnováním, knihu s obrázkem Ňufa, se záložkou nebo přímo se setkáním s opravdovým Ňufem, podle kterého tato kniha vznikla, a další.

Liberecký kraj Na mocy porozumienia

20.02.2024 421x

Top product

Stříkaná izolace - Super-izolace.cz

APLIKUJEME KVALITNÍ NĚMECKOU STŘÍKANOU IZOLAČNÍ PĚNU ZA NEJLEPŠÍ CENU!!! Stříkanou izolační pěnou provádíme zateplení střechy, půdy, krovů, podkroví, stropů, stěn, podlah, základů. Zabýváme se izolací a zateplováním rodinných domů, průmyslových objektů, výrobních hal stříkanou izolační PUR pěnou. Díky nejmodernějším technologiím Vám zaručíme certifikovanou kvalitu aplikace. Námi aplikovaný izolační materiál nemění své izolační vlastnosti, neřídne, neplesniví, nesedá a působí také jako zvuková izolace. Jedná se o nejúčinnější a nejmodernější způsob zateplení rodinných domů a jiných staveb. Jedinečný způsob aplikace stříkané izolace bez tepelných mostů. Stříkaná izolační pěna je odolná proti hlodavcům. Životnost stříkané izolace = životnost stavby. Díky naší stříkané izolační chytré pur pěně ušetříte velké výdaje za vytápění. Naše stříkaná izolace splňuje evropské normy a je v také dotačním programu Nová Zelená úsporám Light. Najdete nás také v seznamu odborných firem na stránkách Nová zelená úsporám: https://novazelenausporam.cz/specialista/14734 Více na https://www.super-izolace.cz STŘÍKANÁ IZOLACE, #stříkaná izolace, stříkaná pěna

Hlavní město Praha Na mocy porozumienia

5.02.2024 1144x

Top product

Vypracovanie bakalárske, magisterské, seminárne, disertačné prácee

Žilinský Na mocy porozumienia

25.01.2024 448x