INZERCE - BAZAR všech kategorií ZDARMA. Inzerce jedním klikem také do zahraničí.

submit submit
submit

Rostliny

 Od:  Do:  Kč Zvolit
product

koupim cibulky

Koupim cibulky prorustove,poschodove cibule,dekuji

Olomoucký kraj 0 Kč

3.05.2024 322x

product

Rajčata,papriky,okurky,cukety,muškáty,africké kopřivy,plektratusy

Prodám sazenice paprik, rajčat, cuket, okurek ,muškátů, afrických kopřiv, pleptratusů atd. Vše za 15,00 kč. Pouze osobní odběr přímo ze skleníku.

Liberecký kraj 15 Kč

1.05.2024 371x

product

Daruji sazenice

Daruji sazenice: denivka oranžová, orlíčky, talovín, Kleopatřina jehla, estragon, oregáno, trubač oranžový, čínský karafiát, žlutý kosatec.

Plzeňský kraj Dohodou

13.04.2024 621x

product

pokojove kvetiny

Prodam pokojove kvetiny s barevnymi(panasovanymi)listy.Agleonema,splhavnice,philodendrony,monstera a dalsi,

Olomoucký kraj 250 Kč

26.02.2024 853x

product

Листя берези оптом від виробника за найкращими цінами

"Organic Products" vyrábí a nabízí velkoobchodní prodej ekologicky šetrných březových listů za nejlepší ceny s dodáním do vašeho skladu v kterékoli zemi v Evropě / na světě. ?Naše webové stránky jsou www.OrganicProducts.com.ua ? Pěstujeme a nabízíme široký sortiment rostlin: aïp, aronie, bříza, bob trojlistý, černý bez, černý bez, kozlík lékařský, medvědí česnek, vřes, hloh, kopřiva hluchavka, jeřáb, řebříček, dub, echinacea, komonice, islandský mech, měsíček, kaštan koňský, kopřiva, řešetlák počistivý, kukuřičné stigma, lípa, maliník, sléz, slézovec, chrpa, pšeničná tráva, jitrocel, pelyněk, ostropestřec mariánský, slunečnice, borovice, fenykl, přeslička, přeslička rolní, vlaštovičník, šípek a mnoho dalších. ✅ 100% ekologicky šetrný výrobek z jedinečných oblastí Ukrajiny ✂ Nabízíme tyto doplňkové služby: řezání/mletí/lisování/oddělené čištění/balení na vaše přání/vaše firemní značka. Různé velikosti řezání dle vašeho přání: Prášek 0 - 0,35 mm TBC - jemný řez 0,25 - 1,6 mm Pyramidální řez 2 - 4 mm Hrubé řezání 5 - 8 mm (1 - 10 mm, 0,35 - 10 mm, 2 - 10 mm, 1 - 20 mm) ? Způsoby platby: TT, LC ? Balení: Sáčky z polypropylenu, papírové sáčky, velké sáčky. Štítky, hmotnostní norma, paletizace jsou k dispozici na vyžádání. ? Dokumenty: V případě, že se jedná o zboží, které je určeno k přepravě, je možné použít i jiné materiály: Mezinárodní smlouva/faktury/balicí seznam/státní rostlinolékařské osvědčení/ČRM/vývozní prohlášení. ? Zaručujeme nejvyšší kvalitu výrobků potvrzenou výzkumem v nezávislých laboratořích. ? "Organic Products" je váš spolehlivý partner, jeden ze 7 nejlepších podniků na Ukrajině zabývajících se velkoobchodním exportem léčivých a jiných rostlin ? Důvěřujte našim zkušenostem a získejte následující výhody: Vzorky zdarma pro zákazníky Dodržování norem mezinárodní odbornosti Velký sortiment více než 300 položek Individuální balení s vaším logem Příznivé ceny a podmínky spolupráce Rychlá logistika a krátké dodací lhůty ? Vyberte si to nejlepší s BIO produkty!

Hlavní město Praha Dohodou

22.01.2024 4049x

product

Prodej léčivých rostlin ve velkém od výrobce za nejlepší ceny

Společnost "Organic Products" vyrábí a nabízí velkoobchodní prodej ekologicky šetrných léčivých rostlin za nejlepší ceny s dodáním do vašeho skladu v kterékoli zemi v Evropě / ve světě. ?Naše webové stránky jsou www.OrganicProducts.com.ua ? Pěstujeme a nabízíme široký sortiment rostlin: aïp, aronie, bříza, bob trojlistý, černý bez, černý bez, kozlík lékařský, medvědí česnek, vřes, hloh, kopřiva hluchavka, jeřáb, řebříček, dub, echinacea, komonice, islandský mech, měsíček, kaštan koňský, kopřiva, řešetlák počistivý, kukuřičné stigma, lípa, maliník, sléz, slézovec, chrpa, pšeničná tráva, jitrocel, pelyněk, ostropestřec mariánský, slunečnice, borovice, fenykl, přeslička, přeslička rolní, vlaštovičník, šípek a mnoho dalších. ✅ 100% ekologicky šetrný výrobek z jedinečných oblastí Ukrajiny ✂ Nabízíme tyto doplňkové služby: řezání/mletí/lisování/oddělené čištění/balení na vaše přání/vaše firemní značka. Různé velikosti řezání dle vašeho přání: Prášek 0 - 0,35 mm TBC - jemný řez 0,25 - 1,6 mm Pyramidální řez 2 - 4 mm Hrubé řezání 5 - 8 mm (1 - 10 mm, 0,35 - 10 mm, 2 - 10 mm, 1 - 20 mm) ? Způsoby platby: TT, LC ? Balení: Sáčky z polypropylenu, papírové sáčky, velké sáčky. Štítky, hmotnostní norma, paletizace jsou k dispozici na vyžádání. ? Dokumenty: V případě, že se jedná o zboží, které je určeno k přepravě, je možné použít i jiné materiály: Mezinárodní smlouva/faktury/balicí seznam/státní rostlinolékařské osvědčení/ČRM/vývozní prohlášení. ? Zaručujeme nejvyšší kvalitu výrobků potvrzenou výzkumem v nezávislých laboratořích. ? "Organic Products" je váš spolehlivý partner, jeden ze 7 nejlepších podniků na Ukrajině zabývajících se velkoobchodním exportem léčivých a jiných rostlin ? Důvěřujte našim zkušenostem a získejte následující výhody: Vzorky zdarma pro zákazníky Dodržování norem mezinárodní odbornosti Velký sortiment více než 300 položek Individuální balení s vaším logem Příznivé ceny a podmínky spolupráce Rychlá logistika a krátké dodací lhůty ? Vyberte si to nejlepší s BIO produkty!

Hlavní město Praha Dohodou

22.01.2024 8157x

product

daruji palmu

Daruji cca 2m palmu. Je krásná, ale už se mi nevejde do bytu. Vhodná do vestibulů. Pouze osobní odvoz. Jsem z Chomutova...u Luny.

Ústecký kraj 0 Kč

14.12.2023 1265x

product

Větve stříbrného smrku

Větve stříbrného smrku,strom bude pokácen.

Jihomoravský kraj Dohodou

24.10.2023 989x

product

Sazenice 5Kč/ks

Nabízím sazenice Jiřina, Astra vysoká různé druhy,Cínie. SMS prosím ,kvůli zaměstnání. Děkuji Teplice,Anger

Ústecký kraj 5 Kč

25.05.2023 1959x

product

Kokořík vonný

Cena za 2 ks. Kokořík vonný je vytrvalá rostlina vhodná do polostínu. 15 až 50 cm vysoká. Bujně se rozrůstá.Mrazuvzdorná do -30st. Hlavně zkrášlí nehezká zákoutí na zahradě.

Moravskoslezský kraj 30 Kč

7.05.2023 2384x

Topovaná inzerce

Top product

Přívěs pro monitoring – SECURITY přívěs – 100% ostrovní systém

Jsme dovozci a výrobci speciálních přívěsů. Hledáte bezpečnostní systém, který je spolehlivý a má téměř nulové měsíční náklady? Nabízíme online přístup 24 hodin denně, 365 dní v roce, včetně záznamu. Náš mobilní bezpečnostní přívěs je ideální pro monitorování: • stavebních ploch, • bezpečnosti osob, • materiálů, • sadů, • vinic, • strojů, • a mnoha dalších oblastí. Speciální monitorovací přívěs je plně vybaven a připraven pro 100% ostrovní provoz, což mu umožňuje nezávislý provoz. Doplňkové vybavení od REKA Karavany:  Kryt předního oje  Zámek včetně krytu na spojovací zařízení Vybavení monitorovacího přívěsu:  1x FVP 345 Wp – střecha  2x FVP 540 Wp - L+P strana  Generátor PHM BA 95 / LPG  Batarie 2400 W a kapacitou 2 kWh s možností rozšíření na 6 kWh  vzdálená kontrola WIFI / aplikace  vše odjištěno pojistky dle daných hodnot  příprava pro napojení spotřebičů 12V / 24A (celkem)  přívěs připraven pro napojení 230 / 12V  1x zásuvka na 230V pro přímé napojení na generátor odjištěno proudovým chráničem  2x zásuvka na 230V pro přímé napojení ze sítě odjištěno proudovým chráničem  4x zásuvka na 230V pro přímé napojení na baterii / měnič odjištěno proudovým chráničem  2x kompozitová lahev LPG / čistý propan / duokontrol / plynové vedení  1x výfukové potrubí pro generátor s teplotní ochranou  ventilační systém a vnitřním odvětráním  vnitřní osvětlení 12V LED  1x stůl  1x skládací židlička  1x AL žebřík  1x připojovací kabel 230V  1x podpěra pro instalaci panelů  2x zemnící tyč včetně 2x 20m vodiče  speciální kryt na stožár/kamery/osvětlení pro přepravu  speciální kryt na FVP pro přepravu  dokumentace k jednotlivým spotřebičům  výchozí revize elektro  výchoz revize LPG Doplňková nabídka:  Servis záruční a pozáruční  Montáž doplňků  Prodej ND a doplňků Video: https://youtube.com/shorts/-kpwHlh_C-w Cena je uvedena včetně DPH 21%. Tento přívěs, vybavený bezpečnostním a dohledovým systémem, nikdy neusne a je ekonomičtější než zaměstnanec. TEAM REKA Karavany doporučuje tento přívěs pro stavební, dohledové a bezpečnostní společnosti pro dálkový dohled online. Neváhejte nás kontaktovat nebo nás osobně navštivte v naší provozovně v Pěkově, okres Náchod. Rádi vám vše ukážeme a poskytneme odborné poradenství. Navrhneme vám přívěs, který bude ideální pro vaše potřeby. Před návštěvou nás prosím kontaktujte telefonicky. Poradíme, dodáme a namontujeme.

Královéhradecký kraj Náchod 414 999 Kč

13.06.2024 957x

Top product

Pro dámy zdarma. Praga

Jazyky všude pro vážné dámy. Všechno dělám pro radost. Jsem z Bulharska a pracuji v Praze a je mi 30 let. Foto mohu poslat na whatsapp

Hlavní město Praha 0 Kč

11.06.2024 939x

Top product

Prodám novou motokoloběžku 4 taktní v záruce

Prodám 2 rychlostní benzínová koloběžka se 4 taktním motorem 49cc, kotoučovými brzdami, nosností 115kg a maximální rychlostí 30 km/h.Olej jako dárek.

Zlínský kraj Vsetín 11 500 Kč

5.06.2024 732x

Top product

Práce ve Švýcarsku

Zprostředkuji praci v pozici zdravotní sestry . Jedna se o práci ve Švýcarsku kolem Curychu. Pro prvotní krok je třeba zaslat životopis v anglickém nebo německém jazyce.

Jihočeský kraj 0 Kč

23.05.2024 1259x

Top product

Prodám 2 generační rodinný dům na exkluzivním místě ve Vsetíně na kopci u lesa

Rodinný dům 270m2(2x 135m2) + cca 100m2 sklep (370m2) nacházející se v klidné lokalitě ve Vsetíně na adrese Lázky 438. Rd je situovaný na krásném slunném místě, kde sluníčko svítí celoročně od východu až do západu navíc s krásným výhledem přímo od lesa, kde je zaručeno naprosté soukromí a klid. Součástí prodeje je kuchyňská linka, jídelní stůl, velká zrcadlová skříň, nábytek v pergole atd.. V domě jsou nová plastová okna. Dům je po velké rekonstrukci v hodnotě přes 2 mil. Kč. Velikostně – spodní patro obyvák, pokoj(ložnice), kuchyně, chodba, předsíň se vstupem do pergoly, samostatná velká vybavená koupelna, ve které se nachází velká rohová vana a velký samostatný rohový sprchový kout, WC s vestavenou skříní. Vrchní patro – zatepleno chytrou pur pěnou za cca 50cm vaty - není tam potřeba skoro topit. Nachází se tam balkón a 3 místnosti. Největší pokoj je možný přepažit na dva samostatné pokoje. RD je plně podsklepený s velkou kotelnou, kde se nachází dárlink. Vedle je velká místnost, která by šla využít např. pro saunu, wellness apod. RD má vlastní vrtanou studnu cca 40m hlubokou s dostatkem kvalitní pitné vody. V přízemí v obývacím pokoji je krbová přípojka do druhého komínu. K RD je přistavěna pergola. Dům je vytápěn cca 2 roky starým naprosto tichým tepelným čerpadlem v ceně 350tis. Kč. Součástí prodeje jsou také pozemky o rozloze 2016m2 v hodnotě cca 2,5mil. Kč. Jedná se o pozemky 11388 - 492m2, 11386 – 628m2, 11504/4 – 597m2, 11505 – 299m2. Cena dohodnou

Zlínský kraj Dohodou

19.01.2024 13621x