INZERCE - BAZAR všech kategorií ZDARMA. Inzerce jedním klikem také do zahraničí.

submit submit
submit

Průmysl a výroba

 Od:  Do:  Kč Zvolit
product

Nabidka prace

Nabízíme práci pro svářeče TIG 141 - Hpp -ubytování zdarma -zálohy -dlouhodoba spolupráce Svařovani tlakových nadob

Kraj Vysočina 0 Kč

6.05.2024 1101x

product

Súrne hľadáme s okamžitým nástupom Pracovníkov na nasledujúce pracovné pozície

Súrne s nástupom IHNEĎ hľadáme kandidátov v - Žiari nad Hronom na nasledujúce pracovné pozície : Picker/Skladník iba so skúsenosťami a praxou - je to podmienkou pre prijatie na uvedenú pracovnú pozíciu hľadáme 3 Pracovníkov - náplň práce je skenovanie objednávok platové ohodnotenie: 7€/1 hod. na pracovnú zmluvu s ubytovaním 7,50€/1 hod. na živnosť SZČO s ubytovaním taktiež hľadáme v Žiari nad Hronom na pracovnú pozíciu: 1 Pracovníka,alebo pracovníčku na pozíciu: Balič/ka-Upratovač/ka - po vyskladnení regálu, platové ohodnotenie: 7€/1 hod. na pracovnú zmluvu s ubytovaním 7,50€/1 hod. na živnosť SZČO s ubytovaním práca je vhodná pre muža,alebo ženu obe pracovné pozície nie sú náročné na prácu, ubytovanie je zabezpečené v blízkosti práce na penzióne,je to lepší štandard. Nástup do práce je možný okamžite prakticky,po potvrdení kandidáta Firmou. Ďalej hľadáme kandidátov na aktuálne pracovné pozície: - Nové Mesto nad Váhom CNC Frézar 12€/1 hod. Práca na živnosť SZČO Ubytovanie možné Týždenné vyplácanie - Liptovský Hrádok Operátor výroby (strojárenská,alebo elektro dielňa) Práca vhodná pre ženy aj mužov Možnosť pracovať nadčasy každý deň a soboty 8,5€/1 hod - živnosť SZČO vyplácanie možné každý týždeň 7,30/1 hod - netto zamestnanecký pracovný pomer Ubytovanie možné - Liptovský Hrádok Elektrikár - montážny elektrikár 13€/1 hod, nočné bonus + 2€/1 hod - 15€/1 hod - SZČO práca na živnosť práca na 2 smeny Možnosť ubytovania Možnosť týždenného vyplácania - Senec Skladník/Naskladnovač na danú pozíciu obsadzuje podnik iba mužov 7,30€/1 hod živnosť - SZČO - možnosť týždenného vyplácania 6,80€/1 hod zamestnanecký pracovný pomer,v prípade záujmu je možnosť využiť plne hradené ubytovanie Práca na 3 smeny - Snina Zvárač (hľadáme väčší počet zváračov) 11€/1hod živnosť - SZČO Možnosť týždenného vyplácania Možnosť pracovať v prípade záujmu 10 -12 hod denne,aj cez víkendy (jedná sa o zváranie lodných žeriavov) možnosť vyhotoviť/obnoviť zváračský preukaz - Detva Kovo-obrábač Platové ohodnotenie - živnosť SZČO 6,50€/1 hod začiatočník bez skúseností 8,50€/1 hod pracovník s dozorom 12€/1 hod samostatný pracovník s praxou Možnosť týždenného vyplácania Možnosť ubytovania Kariérny rast na pozícii Požiadavky: Technické vzdelanie (mechanik,nastavovač,obrábač kovov) nutnosť vedieť čítať technickú dokumentáciu znalosť s nadstavovaním CNC strojov V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite prosím váš životopis s fotografiou na email: naborvddgs@gmail.com a my vás následne po obdržaní vášho životopisu budeme telefonicky kontaktovať,poprosíme uviesť aktuálne telefónne číslo na ktorom budete zastihnuteľný,alebo nás kontaktujte telefonicky prosím : +421903756351 (taktiež možnosť komunikácie cez aplikáciu WhatsApp) Po. - Pia. 09.00 - 12.00 hod. 13.00 - 17.00 hod.?

Trenčiansky 186 Kč

25.04.2024 793x

product

Hľadáme kandidátov na aktuálne pracovné pozície s nástupom ihneď

Pracovné pozície aktuálne na obsadenie s nástupom IHNEĎ: - Nové Mesto nad Váhom CNC Frézar 12€/1 hod. Práca na živnosť SZČO Ubytovanie možné Týždenné vyplácanie - Liptovský Hrádok Operátor výroby (strojárenská,alebo elektro dielňa) Práca vhodná pre ženy aj mužov Možnosť pracovať nadčasy každý deň a soboty 8,5€/1 hod - živnosť SZČO vyplácanie možné každý týždeň 7,30/1 hod - netto zamestnanecký pracovný pomer Ubytovanie možné - Liptovský Hrádok Elektrikár - montážny elektrikár 13€/1 hod, nočné bonus + 2€/1 hod - 15€/1 hod - SZČO práca na živnosť práca na 2 smeny Možnosť ubytovania Možnosť týždenného vyplácania - Senec Skladník/Naskladnovač na danú pozíciu obsadzuje podnik iba mužov 7,30€/1 hod živnosť - SZČO - možnosť týždenného vyplácania 6,80€/1 hod zamestnanecký pracovný pomer,v prípade záujmu je možnosť využiť plne hradené ubytovanie Práca na 3 smeny - Snina Zvárač (hľadáme väčší počet zváračov) 11€/1hod živnosť - SZČO Možnosť týždenného vyplácania Možnosť pracovať v prípade záujmu 10 -12 hod denne,aj cez víkendy (jedná sa o zváranie lodných žeriavov) možnosť vyhotoviť/obnoviť zváračský preukaz - Detva Kovo-obrábač Platové ohodnotenie - živnosť SZČO 6,50€/1 hod začiatočník bez skúseností 8,50€/1 hod pracovník s dozorom 12€/1 hod samostatný pracovník s praxou Možnosť týždenného vyplácania Možnosť ubytovania Kariérny rast na pozícii Požiadavky: Technické vzdelanie (mechanik,nastavovač,obrábač kovov) nutnosť vedieť čítať technickú dokumentáciu znalosť s nadstavovaním CNC strojov V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite prosím váš životopis s fotografiou na email: naborvddgs@gmail.com a my vás následne po obdržaní vášho životopisu budeme telefonicky kontaktovať,poprosíme uviesť aktuálne telefónne číslo na ktorom budete zastihnuteľný,alebo nás kontaktujte telefonicky prosím : +421903756351 (WhatsApp) Po. - Pia. 09.00 - 12.00 hod 13.00 - 17.00 hod

Trenčiansky 0 Kč

17.04.2024 648x

Topovaná inzerce

Top product

Přívěs pro monitoring – SECURITY přívěs – 100% ostrovní systém

Jsme dovozci a výrobci speciálních přívěsů. Hledáte bezpečnostní systém, který je spolehlivý a má téměř nulové měsíční náklady? Nabízíme online přístup 24 hodin denně, 365 dní v roce, včetně záznamu. Náš mobilní bezpečnostní přívěs je ideální pro monitorování: • stavebních ploch, • bezpečnosti osob, • materiálů, • sadů, • vinic, • strojů, • a mnoha dalších oblastí. Speciální monitorovací přívěs je plně vybaven a připraven pro 100% ostrovní provoz, což mu umožňuje nezávislý provoz. Doplňkové vybavení od REKA Karavany:  Kryt předního oje  Zámek včetně krytu na spojovací zařízení Vybavení monitorovacího přívěsu:  1x FVP 345 Wp – střecha  2x FVP 540 Wp - L+P strana  Generátor PHM BA 95 / LPG  Batarie 2400 W a kapacitou 2 kWh s možností rozšíření na 6 kWh  vzdálená kontrola WIFI / aplikace  vše odjištěno pojistky dle daných hodnot  příprava pro napojení spotřebičů 12V / 24A (celkem)  přívěs připraven pro napojení 230 / 12V  1x zásuvka na 230V pro přímé napojení na generátor odjištěno proudovým chráničem  2x zásuvka na 230V pro přímé napojení ze sítě odjištěno proudovým chráničem  4x zásuvka na 230V pro přímé napojení na baterii / měnič odjištěno proudovým chráničem  2x kompozitová lahev LPG / čistý propan / duokontrol / plynové vedení  1x výfukové potrubí pro generátor s teplotní ochranou  ventilační systém a vnitřním odvětráním  vnitřní osvětlení 12V LED  1x stůl  1x skládací židlička  1x AL žebřík  1x připojovací kabel 230V  1x podpěra pro instalaci panelů  2x zemnící tyč včetně 2x 20m vodiče  speciální kryt na stožár/kamery/osvětlení pro přepravu  speciální kryt na FVP pro přepravu  dokumentace k jednotlivým spotřebičům  výchozí revize elektro  výchoz revize LPG Doplňková nabídka:  Servis záruční a pozáruční  Montáž doplňků  Prodej ND a doplňků Video: https://youtube.com/shorts/-kpwHlh_C-w Cena je uvedena včetně DPH 21%. Tento přívěs, vybavený bezpečnostním a dohledovým systémem, nikdy neusne a je ekonomičtější než zaměstnanec. TEAM REKA Karavany doporučuje tento přívěs pro stavební, dohledové a bezpečnostní společnosti pro dálkový dohled online. Neváhejte nás kontaktovat nebo nás osobně navštivte v naší provozovně v Pěkově, okres Náchod. Rádi vám vše ukážeme a poskytneme odborné poradenství. Navrhneme vám přívěs, který bude ideální pro vaše potřeby. Před návštěvou nás prosím kontaktujte telefonicky. Poradíme, dodáme a namontujeme.

Královéhradecký kraj Náchod 414 999 Kč

13.06.2024 1238x

Top product

Pro dámy zdarma. Praga

Jazyky všude pro vážné dámy. Všechno dělám pro radost. Jsem z Bulharska a pracuji v Praze a je mi 30 let. Foto mohu poslat na whatsapp

Hlavní město Praha 0 Kč

11.06.2024 1095x

Top product

Prodám novou motokoloběžku 4 taktní v záruce

Prodám 2 rychlostní benzínová koloběžka se 4 taktním motorem 49cc, kotoučovými brzdami, nosností 115kg a maximální rychlostí 30 km/h.Olej jako dárek.

Zlínský kraj Vsetín 11 500 Kč

5.06.2024 851x