INZERCE - BAZAR všech kategorií ZDARMA. Inzerce jedním klikem také do zahraničí.

submit submit
submit

Překladatelství

 Od:  Do:  Kč Zvolit
product

Preklady EN-SK, CZ, HU atď

Dovoľte nám, aby sme Vám predstavili našu „česko-slovensko-maďarskú” prekladateľskú službu. Ako prekladatelia s viac ako desaťročnou praxou, spoľahlivo obsluhujeme požiadavky našich partnerov a poskytujeme im pridanú hodnotu. Preklady a korektúry vyhotovujeme v jazykových kombináciách českého-slovenského-maďarského-nemeckého-anglického jazyka, ako aj v nasledujúcich tematických odboroch, bez nároku na úplnosť : automobilový priemysel, výroba autosúčiastok, texty stavebného (cestné a mostné stavby, obytné a úžitkové budovy), technického, policajného, súdneho charakteru, cestovný ruch, priemyselné dokumentácie, občiansko-právne konania, EU-tendre, turistické texty (hotely, ubytovania, festivaly, podujatia, brožúrky pre mestá, múzeá, atď.) webové stránky, atď... Podporou pri našej práci je tím pozostávajúci z rodených hovorcov, odborných prekladateľov a rodených korektorov. Smerodajnou cenou za preklady je 15 Euro/NS, samozrejme táto cena môže byť upravená v závislosti od náročnosti, množstva, termínu a jazykovej kombinácii textu, smerom „hore“ aj „dole“. Prečo si vybrať práve nás? - spoľahlivosť – presnosť - kvalita - vykonávanie prekladov ako hlavný pracovný pomer, s plnou dennou kapacitou, v prípade potreby aj cez víkendy - flexibilný prístup - používanie CAT tool nástrojov, hlavne TRADOS Studio, v prípade požiadaviek klienta aj iných - disponujeme OCR nástrojom , nástrojom na počítanie úderov a inými užitočnými softvérmi. V prípade žiadosti o preklad s radosťou poskytneme odporúčania našich partnerov, referenčné texty, v prípade potreby poskytneme skúšobný preklad. BENEFIT PRE VÁS: Nakoľko pracujeme za vopred dohodnuté smerodajné ceny, stojí za nami rozsiahly tím prekladateľov, sme schopní pružne riešiť Vaše požiadavky, ušetríte čas Vašich projektových manažérov pri hľadaní prekladateľa/prekladateľov pre daný projekt, čím zvýšite efektivitu Vašej práce. Stačí poslať text na preklad e-mailom, prijatie textu a termín potvrdíme maximálne do pol hodiny! S pozdravom: Attila Benedek,a Vojtech Demecs

Banskobystrický Dohodou

28.11.2023 2994x

product

Překlad z němčiny do češtiny

Přeložím různý text z němčiny do češtiny. Webové stránky, běžný text, dokumenty apod. 50,- za normostranu překladu. I dlouhodobě. Možnost fakturace. Neplátce DPH.

Středočeský kraj 50 Kč

20.09.2023 1690x

product

Překlad ze slovenštiny

Přeložím slovenský text do češtiny. Webové stránky, běžný text, studentské práce (diplomová, rigorózní) atd. 50,- za normostranu překladu. I dlouhodobě. Možnost fakturace. Neplátce DPH.

Středočeský kraj 50 Kč

20.09.2023 1508x

Topovaná inzerce

Top product

Přívěs pro monitoring – SECURITY přívěs – 100% ostrovní systém

Jsme dovozci a výrobci speciálních přívěsů. Hledáte bezpečnostní systém, který je spolehlivý a má téměř nulové měsíční náklady? Nabízíme online přístup 24 hodin denně, 365 dní v roce, včetně záznamu. Náš mobilní bezpečnostní přívěs je ideální pro monitorování: • stavebních ploch, • bezpečnosti osob, • materiálů, • sadů, • vinic, • strojů, • a mnoha dalších oblastí. Speciální monitorovací přívěs je plně vybaven a připraven pro 100% ostrovní provoz, což mu umožňuje nezávislý provoz. Doplňkové vybavení od REKA Karavany:  Kryt předního oje  Zámek včetně krytu na spojovací zařízení Vybavení monitorovacího přívěsu:  1x FVP 345 Wp – střecha  2x FVP 540 Wp - L+P strana  Generátor PHM BA 95 / LPG  Batarie 2400 W a kapacitou 2 kWh s možností rozšíření na 6 kWh  vzdálená kontrola WIFI / aplikace  vše odjištěno pojistky dle daných hodnot  příprava pro napojení spotřebičů 12V / 24A (celkem)  přívěs připraven pro napojení 230 / 12V  1x zásuvka na 230V pro přímé napojení na generátor odjištěno proudovým chráničem  2x zásuvka na 230V pro přímé napojení ze sítě odjištěno proudovým chráničem  4x zásuvka na 230V pro přímé napojení na baterii / měnič odjištěno proudovým chráničem  2x kompozitová lahev LPG / čistý propan / duokontrol / plynové vedení  1x výfukové potrubí pro generátor s teplotní ochranou  ventilační systém a vnitřním odvětráním  vnitřní osvětlení 12V LED  1x stůl  1x skládací židlička  1x AL žebřík  1x připojovací kabel 230V  1x podpěra pro instalaci panelů  2x zemnící tyč včetně 2x 20m vodiče  speciální kryt na stožár/kamery/osvětlení pro přepravu  speciální kryt na FVP pro přepravu  dokumentace k jednotlivým spotřebičům  výchozí revize elektro  výchoz revize LPG Doplňková nabídka:  Servis záruční a pozáruční  Montáž doplňků  Prodej ND a doplňků Video: https://youtube.com/shorts/-kpwHlh_C-w Cena je uvedena včetně DPH 21%. Tento přívěs, vybavený bezpečnostním a dohledovým systémem, nikdy neusne a je ekonomičtější než zaměstnanec. TEAM REKA Karavany doporučuje tento přívěs pro stavební, dohledové a bezpečnostní společnosti pro dálkový dohled online. Neváhejte nás kontaktovat nebo nás osobně navštivte v naší provozovně v Pěkově, okres Náchod. Rádi vám vše ukážeme a poskytneme odborné poradenství. Navrhneme vám přívěs, který bude ideální pro vaše potřeby. Před návštěvou nás prosím kontaktujte telefonicky. Poradíme, dodáme a namontujeme.

Královéhradecký kraj Náchod 414 999 Kč

13.06.2024 956x

Top product

Pro dámy zdarma. Praga

Jazyky všude pro vážné dámy. Všechno dělám pro radost. Jsem z Bulharska a pracuji v Praze a je mi 30 let. Foto mohu poslat na whatsapp

Hlavní město Praha 0 Kč

11.06.2024 939x

Top product

Prodám novou motokoloběžku 4 taktní v záruce

Prodám 2 rychlostní benzínová koloběžka se 4 taktním motorem 49cc, kotoučovými brzdami, nosností 115kg a maximální rychlostí 30 km/h.Olej jako dárek.

Zlínský kraj Vsetín 11 500 Kč

5.06.2024 732x

Top product

Práce ve Švýcarsku

Zprostředkuji praci v pozici zdravotní sestry . Jedna se o práci ve Švýcarsku kolem Curychu. Pro prvotní krok je třeba zaslat životopis v anglickém nebo německém jazyce.

Jihočeský kraj 0 Kč

23.05.2024 1258x

Top product

Prodám 2 generační rodinný dům na exkluzivním místě ve Vsetíně na kopci u lesa

Rodinný dům 270m2(2x 135m2) + cca 100m2 sklep (370m2) nacházející se v klidné lokalitě ve Vsetíně na adrese Lázky 438. Rd je situovaný na krásném slunném místě, kde sluníčko svítí celoročně od východu až do západu navíc s krásným výhledem přímo od lesa, kde je zaručeno naprosté soukromí a klid. Součástí prodeje je kuchyňská linka, jídelní stůl, velká zrcadlová skříň, nábytek v pergole atd.. V domě jsou nová plastová okna. Dům je po velké rekonstrukci v hodnotě přes 2 mil. Kč. Velikostně – spodní patro obyvák, pokoj(ložnice), kuchyně, chodba, předsíň se vstupem do pergoly, samostatná velká vybavená koupelna, ve které se nachází velká rohová vana a velký samostatný rohový sprchový kout, WC s vestavenou skříní. Vrchní patro – zatepleno chytrou pur pěnou za cca 50cm vaty - není tam potřeba skoro topit. Nachází se tam balkón a 3 místnosti. Největší pokoj je možný přepažit na dva samostatné pokoje. RD je plně podsklepený s velkou kotelnou, kde se nachází dárlink. Vedle je velká místnost, která by šla využít např. pro saunu, wellness apod. RD má vlastní vrtanou studnu cca 40m hlubokou s dostatkem kvalitní pitné vody. V přízemí v obývacím pokoji je krbová přípojka do druhého komínu. K RD je přistavěna pergola. Dům je vytápěn cca 2 roky starým naprosto tichým tepelným čerpadlem v ceně 350tis. Kč. Součástí prodeje jsou také pozemky o rozloze 2016m2 v hodnotě cca 2,5mil. Kč. Jedná se o pozemky 11388 - 492m2, 11386 – 628m2, 11504/4 – 597m2, 11505 – 299m2. Cena dohodnou

Zlínský kraj Dohodou

19.01.2024 13619x