Inzerce všech kategorií ZDARMA - Inzertos.cz, Inzertos.sk, Inzertos.pl

submitsubmit
submit

Management

 Od:  Do:  Kč Zvolit
product

Energetický specialista/ka - junior (Vsetín)

AB Solartrip s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Energetický specialista/ka - junior". Nástupní mzda je 20 000 – 30 000 Kč. Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Hledáme pracovníka na manažerskou pozici - energetický specialista junior pro menší dynamicky se rozvíjející firmu, která se zabývá energetickou problematikou. POŽADUJEME: VŠ nebo SŠ vzdělání (např. stavební projekce, strojírenství, energetika, elektrotechnika nebo jiný technický obor). Pokročilá znalost MS Office podmínkou (zejména MS Word a Excel); Analytické a logické myšlení, spolehlivost, samostatnost; Zájem o práci v našem oboru a schopnost učit se nové věci; Řidičský průkaz skupiny B. NÁPLŇ PRÁCE: Zpracování PENB, energetických posudků, auditů a studií v návaznosti na zákon o hospodaření s energií. NABÍZÍME: Náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující společnosti; platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a pracovitý tým; příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů. DALŠÍ BENEFITY: Bonusy/prémie. Auto i pro soukromé účely; Manažerský motivační program; Mobilní telefon, notebook; Stravenky/příspěvek na stravování; Vzdělávací kurzy, školení; Občerstvení na pracovišti; Možnost občasné práce z domova; Firemní akce; Vlastní organizace náplně práce. PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a krátký motivační dopis. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní pohovor.

Zlínský kraj Dohodou

13.06.2023 332x

product

Provozní ředitelé/manažeři v energetice (Vsetín)

AB Solartrip s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Provozní ředitelé/manažeři v energetice". Nástupní mzda je 30 000 – 50 000 Kč. Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Hledáme pracovníka na manažerskou pozici - provozní ředitel/ka/manažer/ka menší dynamicky se rozvíjející firmy zabývající se energetickou problematikou. POŽADUJEME: Požadované vzdělání: Vysokoškolské nebo středoškolské. Požadované jazyky: Čeština (Výborná). Zkušenosti na podobné pozici; min. 3 let praxe na vedoucí pozici; komplexní myšlení; flexibilitu; zvládání zátěžových situací; výborné komunikační dovednosti; prezentační dovednosti; vyjednávací schopnosti; kritický pohled; organizační schopnosti; schopnost motivovat druhé; pokročilé znalosti MS Office; řidičský průkaz sk. B. NÁPLŇ PRÁCE: Organizace činnosti firmy; řízení projektů; koordinace vytížení pracovních sil na jednotlivých pobočkách; monitoring obchodních příležitostí a projektů; pravidelný týdenní reporting. NABÍZÍME: náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující společnosti; platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a pracovitý tým; příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů. DALŠÍ BENEFITY: Auto i pro soukromé účely; Manažerský motivační program; Mobilní telefon, notebook; Stravenky/příspěvek na stravování; Vzdělávací kurzy, školení; Občerstvení na pracovišti; Možnost občasné práce z domova; Firemní akce; Vlastní organizace náplně práce. PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a krátký motivační dopis. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní pohovor.

Zlínský kraj Dohodou

13.06.2023 351x

product

Provozní manažeři v oblasti energetiky a životního prostředí (Vsetín)

AB Solartrip s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Provozní manažeři v oblasti energetiky a životního prostředí". Nástupní mzda je od 30 000 Kč. Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Hledáme pracovníka na manažerskou pozici - provozní manažeři v oblasti energetiky a životního prostředí - pro menší dynamicky se rozvíjející firmu zabývající se energetickou problematikou. POŽADUJEME: Vysokoškolské nebo středoškolské - životní prostředí. Výborná znalost českého jazyka. Zkušenosti na podobné pozici; min. 3 let praxe na vedoucí pozici; komplexní myšlení; flexibilitu; zvládání zátěžových situací; výborné komunikační dovednosti; prezentační dovednosti; vyjednávací schopnosti; kritický pohled; organizační schopnosti; schopnost motivovat druhé; pokročilé znalosti MS Office; řidičský průkaz sk. B. NÁPLŇ PRÁCE: Organizace činnosti firmy; řízení projektů; koordinace vytížení pracovních sil na jednotlivých pobočkách; monitoring obchodních příležitostí a projektů; pravidelný týdenní reporting. NABÍZÍME: Náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující společnosti; platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a pracovitý tým; příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů. DALŠÍ BENEFITY: Bonusy/prémie. Auto i pro soukromé účely. Manažerský motivační program. Mobilní telefon, notebook. Stravenky/příspěvek na stravování. Vzdělávací kurzy, školení. Občerstvení na pracovišti. Možnost občasné práce z domova. Firemní akce. Vlastní organizace náplně práce. PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a krátký motivační dopis. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní pohovor.

Zlínský kraj Dohodou

13.06.2023 549x

Topovaná inzerce

Top product

Stříkaná izolace, chytrá Německá stříkaná pěna

APLIKUJEME KVALITNÍ NĚMECKOU A ŠPANĚLSKOU PĚNU ZA NEJLEPŠÍ CENU!!! Provádíme zateplení střech, krovů, podkroví, stropů, stěn, podlah, základů. Zateplujeme rodinné domy, průmyslové objekty, výrobní haly stříkanou izolační PUR pěnou. Tato izolační technologie je jedna z nejúčinnějších na světě. Stříkanou pěnovou izolací získáte nejmodernější a nejúčinnější způsob zateplení. Aplikace bez tepelných mostů splní požadavky každého zákazníka bez kompromisu. Díky nejmodernější technologii, kterou vlastníme, Vám provedeme certifikovanou kvalitu aplikace. Pěna je odolná proti hlodavcům. Materiál nemění své izolační vlastnosti, nesedá, neřídne, neplesniví a dokonale izoluje i zvukově. Životnost pěny = životnost stavby. Díky naší izolační pěně Vám výrazně snížíme náklady na vytápění. Naše pěny splňují evropské normy a jsou v dotačním programu Nová Zelená úsporám Light. Najdete nás také v seznamu odborných firem Nová zelená úsporám zde: https://novazelenausporam.cz/specialista/14734 Více na https://www.super-izolace.cz STŘÍKANÁ IZOLACE ... stříkaná pěna ... #stříkaná izolace, chytrá pěna

Hlavní město Praha Dohodou

7.11.2022 15872x

Top product

Nabídka práce

Plzeňský kraj 0 Kč

13.11.2023 234x

Top product

SHÁNÍME maserky!!

Zdravím, SHÁNÍME masérky na ŽL , tantra , nuru , erotické masaze, klientela zajištěna , vysoké vydelky, možnost ubytování, super kolektiv Salon se nachází v centru Ústí nad Labem Tel: 775273192

Ústecký kraj 100 000 Kč

26.10.2023 753x

Top product

Produkty LR

Ponúkam na objednávku produkty LR -Aloe Vera drinky, Colostrum,kozmetika s obsahom AV, MIND Master gold, Prípravky proti vypadávaniu vlasov Recapin... Stačí mi napísať rada poradím,mám niekoľko ročné skúsenosti.

Bratislavský Dohodou

15.10.2023 1325x