INZERCE - BAZAR všech kategorií ZDARMA. Inzerce jedním klikem také do zahraničí.

submit submit
submit

O nás

Inzertní portál inzertos.cz umožňuje vkládání inzerátů všech druhů. Můžete zde vložit nabídky, poptávky, i komerční inzeráty.

Soukromá i komerční inzerce je zdarma.

Jedním klikem můžete přidat také své inzeráty do zahraničí a tím získat větší okruh potenciálních zájemců.

Náš inzertní server představuje ideální místo pro nabídku nových věcí, pracovních příležitostí, pronájmů, ale i bazar použitých věcí.

Jak napsat přehledný inzerát, který zaujme?

Před podáním inzerátu je důležité promyslet, jak budete inzerát formulovat. Aby inzerát zaujal co největší počet zájemců, je důležitý dokonalý popis nabízeného zboží, přehlednost a fotografie.

Níže naleznete pár tipů, jak takový inzerát vytvořit:

Název inzerátu:

Na našem inzertním portálu můžete vložit libovolně dlouhý nadpis.

Nadpis slouží k upoutání pozornosti. Měl by stručně a výstižně popsat věc, nebo službu, kterou nabízíte. Stejné pravidlo platí i u poptávek.

Výběr kategorie:

Zvolte kategorii, která nejlépe odpovídá Vámi nabízenému zboží, nebo službě.

Nabízíme mnoho kategorií, aby pro Vás byl tento výběr co nejjednodušší.

Kraj:

Výběrem správné lokality můžete snáze nalézt zájemce o Vámi nabízené zboží ve Vašem okolí.

Text inzerátu:

V textu se snažte co nejlépe specifikovat Vámi nabízený produkt. Čím více informací vložíte, tím více zájemců oslovíte. Náš inzertní server umožňuje vkládat neomezené množství textu.

Tip: do inzerátu napište i důvod prodeje.

Cena:

Při vkládání inzerátu je dobré mít určenou cenu, kterou za zboží požadujete.

Pokud si nejste cenou jisti, zvolte možnost: Cena dohodou.

Můžete také uvést možnost: Vyměním

Vložit do Pl/Sk:

Na tomto místě můžete zvolit, zda se má Váš inzerát zobrazit i v Polsku, nebo na Slovenku. Nad názvem inzerátu – pod vlaječkami vybrané země, máte možnost úpravy textu do slovenského, nebo polského jazyka. Tato zahraniční inzerce je zcela zdarma.

Kontaktní údaje:

U inzerátu uveďte správné kontaktní údaje.

Prosíme o vložení Vaší emailové adresy a hesla pro konkrétní inzerát z důvodu pozdějších úprav, topování, nebo smazání inzerátu

Vložení fotografií:

Do inzerátu můžete vložit až 40 fotografií. Aby Váš inzerát zaujal co nejvíce možných zájemců, doporučujeme vložit více obrázků.

Úprava / smazání inzerátu po vložení

Po kliknutí na ikonku - Přihlásit se (Moje inzeráty) v horní části zadáte své přihlašovací údaje (email a heslo). Ihned po přihlášení se zobrazí seznam Vámi vložených inzerátů. Po rozkliknutí detailu inzerátu vyberte možnost upravit inzerát. Tento postup platí i pro smazání inzerátu.

Topování inzerátu

Po kliknutí na ikonku - Přihlásit se (Moje inzeráty) v horní části zadáte své přihlašovací údaje (email a heslo). Ihned po přihlášení se zobrazí seznam Vámi vložených inzerátů. Po rozkliknutí detailu inzerátu vyberete možnost Topování inzerátu. U topování máme nastavenou platbu online.

Topování inzerátu znamená jeho posunutí dopředu. První topování posouvá inzerát o 7 dní, druhé o 6 dní, ... , sedmé o 1 den, osmé o 1 den.