Inzerce všech kategorií ZDARMA - Inzertos.cz, Inzertos.sk, Inzertos.pl

submitsubmit
submit

Finance a ekonomika

 Od:  Do:  Kč Zvolit
product

Hlavní účetní (Valašské Meziříčí)

Charita Valašské Meziříčí nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Hlavní účetní". Nástupní mzda je 29 100 – 31 050 Kč. POŽADUJEME: minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru, výhodou je znalost problematiky sociálních služeb, vlastnosti jako operativnost, schopnost systematického plánování a organizace práce, znalost práce na PC (výhodou znalost účetního systému VEMEA), logické myšlení, komunikační dovednosti, spolehlivost, zodpovědnost a týmového ducha. NÁPLŇ PRÁCE: budete zodpovídat za agendu účetnictví (shromažďování a kontrola náležitostí účetních případů, zpracování účetních dokladů, vedení účetních knih, deníku, hlavní knihy a knih analytické evidence a ostatních účetních písemností), budete zodpovídat za samostatné účtování, např. majetku, pohledávek, závazků, a to ve vztahu k odběratelům, dodavatelům a zaměstnancům a zpracovávat zúčtování daní, dotací a darů, budete komplexně zajišťovat agendy fakturace a bankovních účtů (platební a zúčtovací styk s bankou) pro celou organizaci. NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci, která dává smysl, s velkou mírou samostatnosti a odpovědnosti, tvůrčí práci v malém kolektivu významné organizace, která je největším poskytovatelem sociálních služeb v regionu a tým vyškolených spolupracovníků v oblasti sociálních služeb, budete se moci dál vzdělávat v oblastech, které Vás zajímají a jsou pro Vaši práci i Váš rozvoj důležité, plný pracovní úvazek, 1 týden dovolené navíc, sick days, služební telefon, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, mzdové zařazení ve výši 29.100,-Kč až 31.050,- Kč, po zkušební době navýšení formou osobního příplatku. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 700 980 v době od 8:00-14:30 hodin, e-mailem na romana.kladivova@valmez.charita.cz nebo osobně v sídle firmy.

Zlínský kraj 0 Kč

8.06.2023 522x

Topovaná inzerce

Top product

Stříkaná izolace, chytrá Německá stříkaná pěna

APLIKUJEME KVALITNÍ NĚMECKOU A ŠPANĚLSKOU PĚNU ZA NEJLEPŠÍ CENU!!! Provádíme zateplení střech, krovů, podkroví, stropů, stěn, podlah, základů. Zateplujeme rodinné domy, průmyslové objekty, výrobní haly stříkanou izolační PUR pěnou. Tato izolační technologie je jedna z nejúčinnějších na světě. Stříkanou pěnovou izolací získáte nejmodernější a nejúčinnější způsob zateplení. Aplikace bez tepelných mostů splní požadavky každého zákazníka bez kompromisu. Díky nejmodernější technologii, kterou vlastníme, Vám provedeme certifikovanou kvalitu aplikace. Pěna je odolná proti hlodavcům. Materiál nemění své izolační vlastnosti, nesedá, neřídne, neplesniví a dokonale izoluje i zvukově. Životnost pěny = životnost stavby. Díky naší izolační pěně Vám výrazně snížíme náklady na vytápění. Naše pěny splňují evropské normy a jsou v dotačním programu Nová Zelená úsporám Light. Najdete nás také v seznamu odborných firem Nová zelená úsporám zde: https://novazelenausporam.cz/specialista/14734 Více na https://www.super-izolace.cz STŘÍKANÁ IZOLACE ... stříkaná pěna ... #stříkaná izolace, chytrá pěna

Hlavní město Praha Dohodou

7.11.2022 15574x

Top product

Nabídka práce

Plzeňský kraj 0 Kč

13.11.2023 167x

Top product

SHÁNÍME maserky!!

Zdravím, SHÁNÍME masérky na ŽL , tantra , nuru , erotické masaze, klientela zajištěna , vysoké vydelky, možnost ubytování, super kolektiv Salon se nachází v centru Ústí nad Labem Tel: 775273192

Ústecký kraj 100 000 Kč

26.10.2023 713x

Top product

Produkty LR

Ponúkam na objednávku produkty LR -Aloe Vera drinky, Colostrum,kozmetika s obsahom AV, MIND Master gold, Prípravky proti vypadávaniu vlasov Recapin... Stačí mi napísať rada poradím,mám niekoľko ročné skúsenosti.

Bratislavský Dohodou

15.10.2023 1167x

Top product

JORKŠÍR ALÁ BIŠONEK-ŠTĚŇATA

Štěňáítka stáří 3 měsíce. Maminka bišonek a tatínek jorkšír. Štěňata jsou očkovaná a mají čip. Mají přátelskou povahu a každé štěňátko je originál.

Středočeský kraj 5 499 Kč

8.10.2023 847x