INZERCE - BAZAR všech kategorií ZDARMA. Inzerce jedním klikem také do zahraničí.

submit submit
submit

Finance a ekonomika

 Od:  Do:  Kč Zvolit
product

Specialista /Team Leader mimosoudního vymáhání - ž/m, výdělek až 50 000 Kč

Do našeho týmu specialistů vymáhání hledáme novou posilu na pozici senior specialista a Team Leader s prokazatelnou zkušeností. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou; výborný hlasový, psaný projev; znalost práce na PC (MS office, vyhledávání v prohlížeči); samostatnost a efektivitu při zpracovávání zadané agendy; schopnost dobře a rychle reagovat na jakoukoli situaci; čistý trestní rejstřík. Výhodou: certifikát ČNB – Odborná zkouška pro poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení (pokud nemáte, nevadí, zkoušku zajistíme), znalosti v oblasti inkasa a práva výhodou. NÁPLŇ PRÁCE: Budete zapojeni do telefonické a emailové komunikace se svěřeným portfoliem klientů z naší databáze od začátku mimosoudního vymáhání až do samotného uhrazení dluhu. CO U NÁS ZÍSKÁTE: intenzivní podporu nejen při zaškolení; náborový příspěvek po zkušební době; zajímavou práci na plný úvazek doba neurčitá, nebo spolupráci IČO; víkendy a svátky volné. Těšíme se na Váš životopis! Informace o naší společnosti naleznete na www.creditportal.cz.

Hlavní město Praha 0 Kč

10.01.2024 517x

product

Pracuj, kdy se Ti to hodí

Hledám nové kolegy se zájmem o oblast financí a touhou pomáhat druhým. Nemusíš mít mnoho let zkušeností, stačí nadšení naučit se orientovat ve finančních produktech. Pracuj v přátelském prostředí, kde je prostor pro tvou kreativitu a nápady. Náplň práce pomoc klientům měnit jejich finanční budoucnost práce s produkty a službami více než 60 finančních institucí na trhu: bydlení, reality, úvěry, hypotéky, investice, ochrana majetku a zdraví, renta a další služby vyjednávání podmínek u bank, pojišťoven a dalších společností telefonická komunikace, schůzky s klienty Požadavky zájem o finanční svět a chuť pomáhat ostatním dosahovat svých cílů. ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík osobité myšlení a nápady, jak dělat věci jinak a lépe schopnost efektivně komunikovat a budovat důvěru s klienty nebát se vstříc nové kariéře i bez větších předchozích zkušeností Nabízíme podporu nových myšlenek a přístupů. Buď součástí týmu, který mění svět financí! kromě pozice finančního konzultanta i různé další možnosti spolupráce (odměny za doporučení, externí spolupráce dle Vašeho času a možností, spolupráce v oblasti realit) spolupráci na smlouvu nebo IČO dle dohody. plný nebo alespoň ½ úvazek, možnost práce při studiu nebo na mateřské dovolené. Vhodné i pro absolventy. možnost práce z domova po zaučení nejnovější znalosti a dovednosti v oblasti financí prostřednictvím odborných školení a workshopů 25 dní dovolené, další volno dle dohody výše mzdy nebo odměny odráží Tvé zkušenosti a schopnosti. Ovlivňuješ ji Ty sám svými aktivitami. Průměrně si můžeš vydělat 30 000 – 50 000 Kč měsíčně. kolektiv, který je s Tebou na stejné vlně Další informace Zaujala Tě nabídka? Napiš mi o sobě pár slov nebo přidej životopis, případně odkaz na Tvůj profil na LinkedIn. Váháš, zda splňuješ požadavky, a přesto bys to rád zkusil, určitě napiš také.

Moravskoslezský kraj 0 Kč

11.12.2023 893x

product

Hlavní účetní (Valašské Meziříčí)

Charita Valašské Meziříčí nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Hlavní účetní". Nástupní mzda je 29 100 – 31 050 Kč. POŽADUJEME: minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru, výhodou je znalost problematiky sociálních služeb, vlastnosti jako operativnost, schopnost systematického plánování a organizace práce, znalost práce na PC (výhodou znalost účetního systému VEMEA), logické myšlení, komunikační dovednosti, spolehlivost, zodpovědnost a týmového ducha. NÁPLŇ PRÁCE: budete zodpovídat za agendu účetnictví (shromažďování a kontrola náležitostí účetních případů, zpracování účetních dokladů, vedení účetních knih, deníku, hlavní knihy a knih analytické evidence a ostatních účetních písemností), budete zodpovídat za samostatné účtování, např. majetku, pohledávek, závazků, a to ve vztahu k odběratelům, dodavatelům a zaměstnancům a zpracovávat zúčtování daní, dotací a darů, budete komplexně zajišťovat agendy fakturace a bankovních účtů (platební a zúčtovací styk s bankou) pro celou organizaci. NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci, která dává smysl, s velkou mírou samostatnosti a odpovědnosti, tvůrčí práci v malém kolektivu významné organizace, která je největším poskytovatelem sociálních služeb v regionu a tým vyškolených spolupracovníků v oblasti sociálních služeb, budete se moci dál vzdělávat v oblastech, které Vás zajímají a jsou pro Vaši práci i Váš rozvoj důležité, plný pracovní úvazek, 1 týden dovolené navíc, sick days, služební telefon, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, mzdové zařazení ve výši 29.100,-Kč až 31.050,- Kč, po zkušební době navýšení formou osobního příplatku. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 700 980 v době od 8:00-14:30 hodin, e-mailem na romana.kladivova@valmez.charita.cz nebo osobně v sídle firmy.

Zlínský kraj 0 Kč

8.06.2023 942x

Topovaná inzerce

Top product

Prodám 2 generační rodinný dům na exkluzivním místě ve Vsetíně na kopci u lesa

Rodinný dům 270m2(2x 135m2) + cca 100m2 sklep (370m2) nacházející se v klidné lokalitě ve Vsetíně na adrese Lázky 438. Rd je situovaný na krásném slunném místě, kde sluníčko svítí celoročně od východu až do západu navíc s krásným výhledem přímo od lesa, kde je zaručeno naprosté soukromí a klid. Součástí prodeje je kuchyňská linka, jídelní stůl, velká zrcadlová skříň, nábytek v pergole atd.. V domě jsou nová plastová okna. Dům je po velké rekonstrukci v hodnotě přes 2 mil. Kč. Velikostně – spodní patro obyvák, pokoj(ložnice), kuchyně, chodba, předsíň se vstupem do pergoly, samostatná velká vybavená koupelna, ve které se nachází velká rohová vana a velký samostatný rohový sprchový kout, WC s vestavenou skříní. Vrchní patro – zatepleno chytrou pur pěnou za cca 50cm vaty - není tam potřeba skoro topit. Nachází se tam balkón a 3 místnosti. Největší pokoj je možný přepažit na dva samostatné pokoje. RD je plně podsklepený s velkou kotelnou, kde se nachází dárlink. Vedle je velká místnost, která by šla využít např. pro saunu, wellness apod. RD má vlastní vrtanou studnu cca 40m hlubokou s dostatkem kvalitní pitné vody. V přízemí v obývacím pokoji je krbová přípojka do druhého komínu. K RD je přistavěna pergola. Dům je vytápěn cca 2 roky starým naprosto tichým tepelným čerpadlem v ceně 350tis. Kč. Součástí prodeje jsou také pozemky o rozloze 2016m2 v hodnotě cca 2,5mil. Kč. Jedná se o pozemky 11388 - 492m2, 11386 – 628m2, 11504/4 – 597m2, 11505 – 299m2. Cena dohodnou

Zlínský kraj Dohodou

19.01.2024 11206x

Top product

TEC TRAVEL BRID 410 - 2 Palandy, obytný přívěs – karavan, č. 0135, r.v. 2008

Značka TEC, Celková hmotnost 1.000 Kg, Provozní hmotnost 871 Kg, Doložnost 129 Kg,, Celková šíře 2.300 mm, Celková výška 2.580 mm, Celková délka 6.120 mm, Délka karavanu bez oje 4.850 mm ,Délka oje 1.270 mm , Maximální rychlost dle TP 80 km/hod, Počet osob 4, Palandy - 2X PALANDA, Předstan, Plynový sporák se 3 plotýnkami, Lednice malá 12V/230V/plyn, Plynové topení, Automatický piezzo zapalovač na plynové topení, Elektrický bojler bez napojení na rozfuk, Kazetové WC, Elektrické splachování WC, Thermo roletky, Moskytiéry, Nájezdová brzda se stabilizátorem, Celková kontrola karavanu servisním technikem, Revize plynu, Dovozová STK (možnost vyřízení všech náležitostí k přihlášení na RZ - SPZ), Možnost namontování jakéhokoliv příslušenství dle vlastního výběru, Cena montáže 950,- Kč/hod, Pneumatiky 195 / 70 / 14C, Klička na stabilizační nohy, Přípojný kabel 230V v délce 1,5m, Přípojný kabel k vozidlu 13pin, Záruka od prodejce REKA Karavany, Provedeno čištění OZÓNU Doplňující informace: Neváhejte nás kontaktovat nebo se přijeďte osobně podívat na naši provozovnu do Radešova okr. Náchod, kde vám vše rádi ukážeme a ochotně poradíme. Máme vlastní e-shop a servis, tak není problém si vybrat zboží v E-SHOPU a následně namontovat. Před příjezdem je nutné nás telefonicky kontaktovat. Poradíme, dodáme a namontujeme.

Královéhradecký kraj 269 000 Kč

17.05.2023 2880x

Top product

BÜRSTNER FUN 495 TK, obytný přívěs – karavan, č. 0133, r.v. 2004

Značka BÜRSTNER, Celková hmotnost 1.350 Kg, Provozní hmotnost 1.000 Kg, Doložnost 350 Kg,, Celková šíře 2.300 mm, Celková výška 2.600 mm ,Celková délka 7.230 mm, Délka karavanu bez oje 5.900 mm ,Délka oje 1.330 mm , Maximální rychlost dle TP 100 km/hod, Počet osob 6, Palandy - 3 PALANDY, Plynový sporák se 3 plotýnkami, Dřez s pákovou baterií, Lednice malá 12V/230V/plyn, Plynové topení, Automatický piezzo zapalovač na plynové topení, Manuální plynový zapalovač – tlačítkový, Elektrický bojler s napojením na rozfuk, Kazetové WC, Manuální splachování WC, Koupelna se sprchou, Malá nádrž na vodu, Nádrž na odpadní vodu, Thermo roletky, Moskytiéry, Nájezdová brzda se stabilizátorem, Celková kontrola karavanu servisním technikem, Revize plynu, Dovozová STK (možnost vyřízení všech náležitostí k přihlášení na RZ - SPZ), Možnost namontování jakéhokoliv příslušenství dle vlastního výběru, Cena montáže 950,-Kč/hod, Pneumatiky 205 / 65 / 15C, Klička na stabilizační nohy, Přípojný kabel 230V v délce 1,5m, Přípojný kabel k vozidlu 13pin, Záruka od prodejce REKA Karavany, Provedeno čištění OZÓNU Doplňující informace: Neváhejte nás kontaktovat nebo se přijeďte osobně podívat na naši provozovnu do Radešova okr. Náchod, kde vám vše rádi ukážeme a ochotně poradíme. Máme vlastní e-shop a servis, tak není problém si vybrat zboží v E-SHOPU a následně namontovat. Před příjezdem je nutné nás telefonicky kontaktovat. Poradíme, dodáme a namontujeme.

Královéhradecký kraj 219 000 Kč

17.05.2023 1737x

Top product

Přívěs nákladní - sklápěč CarGo Tipper 3, 3.500 Kg

Zakoupit na našem E-SHOPU: Přejít na e-shop www: www.bjtczech.cz Informace na telefonu: +420 722 050 075 Evidenční číslo: BJT9900029 Cena bez DPH: 269.999,00 Kč - bez DPH 21% ,Cena s DPH (21%): 326.698,79 Kč ,Rok výroby: Nový ,Celková délka přívěsu včetně oje: 5.430 mm ,Celková délka bez oje: 4.160 mm ,Celková délka oje: 1.280 mm ,Celková šířka přívěsu: 2.110 mm ,Celková šířka ložné plochy: 2.010 mm ,Celková délka ložné plochy: 4.110 mm ,Výška od země k ložné ploše: 630 mm ,Výška bočnic a čel (sajtny/postranice): 310 mm ,Celková přípustná hmotnost přívěsu: 3.500 KG ,Pohotovostní hmotnost (hmotnost přívěsu): 1.200 KG ,Užitečná hmotnost (možná doložnost): 2.300 KG ,Připojovací zásuvka 13 pin : ANO ,Rozměr pneumatik / dezén: 195 / 60 / R12C - letní ,Plechové disky / počet děr: ANO / 5 ,Rezerva: ANO ,Počet náprav 3 / značka: ANO ,Spojovací zařízení - žehlička s integrovaným zámkem: ANO ,Stabilizační kolečko na oji: ANO ,Zajišťovací plastové klíny / ks : ANO / 2 ,Bočnice a čela (sajtny/postranice) plechové - pozinkované: ANO ,LED osvětlení: ANO ,Blatníky plechové - pozinkované: ANO ,Servisní plechový - pozinkovaný box: ANO ,Sklápěcí pístnice 2x: ANO ,Zadní vyklápění: ANO ,Elektrické vyklápění / vlastní baterie: ANO Přívěs je určen pro přepravu sypkého nákladu nebo pevného materiálu. Dále se tento přívěs nechá použít pro přepravu vozidel či stavební techniky. TEAM REKA Karavany a BJT - doporučuje kvalitu a preciznost. Poradíme, dodáme a namontujeme. Další možná doplňková výbava, kterou si u nás můžete objednat a nechat namontovat: nájezdy hliníkové / ocelové - pozinkované * ,zadní podpěrných nohy * ,vyší bočnice (sajtny/postranice) / plné nebo děrované * ,zadní čelo / vyklápěcí / dělené otvírací * ,naviják ruční / elektrický * ,ruční hydraulickou pumpu pro naklápění přívěsu * ,zajištění pro pásová rypadla * ,podložky pod pneumatiky (kola) pro sportovní vozy * ,boxy na kanystry nebo stojany na kola * , LED osvětlní venkovní a vnitřní * ,Barva přívěsu * ,Hliníková kola *

Královéhradecký kraj 269 999 Kč

5.12.2023 360x