Inzerce všech kategorií ZDARMA - Inzertos.cz, Inzertos.sk, Inzertos.pl

submitsubmit
submit

Cestování, cestovní kanceláře

 Od:  Do:  Kč Zvolit
product

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Ubytování České Budějovice, levný penzion je ideální pro jednotlivce, páry, nebo skupiny, seniory, cyklisty, motocyklisty, rodiny s dětmi a dovolenou v Jižních Čechách. Penzion České Budějovice, poskytuje kvalitní ubytování a ve městě patří mezi levné hotely a penziony, nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový apartmán pro 1 - 4 osoby. Prostorné pokoje i apartmány České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí s rádiem, se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s nádobím, rychlý Wi-fi internet je k dispozici v celém penzionu. V restauraci vám penzion České Budějovice, poskytne chutnou snídani, kterou si klienti mohou sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu. Parkování vozidel je možné na uzavřeném parkovišti uvnitř objektu ubytování v Českých Budějovicích a je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Levné ubytování v soukromí České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž vysokoškolské koleje VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar, vhodné pro krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování pro skupiny, ale i pro jednotlivce na služebních pracovních cestách. Levné ubytování České Budějovice Vám po dohodě s recepcí umožní pobyt se psem. Levný penzion České Budějovice najdete v Jižních Čechách, v oblasti, která patří mezi nejnavštěvovanější a nejhezčí v České republice. Jedná se o prostředí, kde se nachází nesčetně mnoho historických památek a muzeí. Ubytování v levném hotelu je výhodného veškeré turisty, neboť České Budějovice a okolí se staly rájem pro cyklisty a milovníky historie i kultury. Rodiče s dětmi naleznou v Českých Budějovicích kromě skvělého ubytování mnoho zábavných míst pro své malé ratolesti. Levné ubytování na jednu i více nocí v Českých Budějovicích nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu, která bude nižší, než nabízejí hotely České Budějovice.

Jihočeský kraj 890 Kč

26.05.2023 232x

product

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice poskytuje kvalitní levné ubytování za nejlepší ceny. Důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid. Pokoje a celý objekt je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady. Ubytování České Budějovice na jednu noc nebo více nocí, se snídaní a možností snadného parkování i dodávkových automobilů, pobyt se psem je možný po dohodě s recepcí. Levné dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích za nejlepší ceny, pro firemní pracovníky, služební cesty a pracovní skupiny. Levný penzion České Budějovice nabízí různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový komfortní apartmán pro 1 - 4 osoby. Krátkodobé ubytování České Budějovice je kvalitně vybaveno vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím. Internetové wi-fi připojení je k dispozici v celém ubytovacím zařízení. Rodinný penzion Minor České Budějovice nabízí nejlevnější ubytování v klidné části města, nedaleko centra i výstaviště, poblíž kolejí vysoké školy VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Ceny za pobyt jsou u nás nižší, než nabízejí hotely v Českých Budějovicích. Ubytování v soukromí České Budějovice nabízí rodinám s dětmi nebo pracovní skupině, ale i jednotlivcům na služební pracovní cestě prostorný dvoupokojový apartmán (pro 1 - 4 osoby). Předsíň s minibarem, ledničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Obývák je vybaven pohodlnou sedací soupravou a větší LCD televizí s rádiem a satelitním příjmem. Vlastní koupelna a WC je samozřejmostí. SAT-LCD televize je k dispozici i v ložnici. Levné ubytování České Budějovice vás každé ráno potěší a zpestří vám vstup do nového dne kvalitní snídaní za nejlepší cenu, dle vašeho výběru z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu. Penzion České Budějovice připravuje snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin. Snídani si můžete zajistit předem při objednávce ubytování, nebo osobně při příjezdu na recepci. Během rodinné dovolené si můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči. V okolí levného penzionu Minor České Budějovice, se nachází mnoho zajímavých míst, pouhých 6 km se nachází město Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od ubytování Minor je Státní zámek Český Krumlov, který během Vaší dovolené rovněž stojí za návštěvu. Příjemnou dovolenou v Českých Budějovicích Vám poskytne levné ubytování v tichém a klidném prostředí Jižních Čech. Využijte levné hotely a penziony jako ideální možnost odpočinku v Českých Budějovicích.

Jihočeský kraj 890 Kč

26.05.2023 186x

product

Voucher do cestovní kanceláře

Voucher do cestovní kanceláře Invia.V hodnotě 9.000,-. Nyní za 4.000,-. Platnost do 17.12.2023.

Královéhradecký kraj Dohodou

31.03.2023 382x

Topovaná inzerce

Top product

4ks Alu + pneu 20“ orig. Bmw z X6 E71

Pneu Bridgestone Přední 2ks 275 40 R20 Zadní 2ks 315 35 R20 Vzorek cca 4mm Prodej z důvodu prodeje auta v zimě. !!!!! kola nehážou !!!!!, pneu nejsou hlučné. Cena za 4ks

Zlínský kraj 25 000 Kč

12.04.2023 974x